Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için TeşekkürlerKurumsal

 

Şirketimiz 2013  yılında "PRESTİJ YETKİLENDİRİLMİŞ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ  LTD.ŞTİ. " unvanı ile faaliyetine başladı.

Gümrük Ve Ticaret Bakanlığında 35 yıl önemli görevlerde bulunmuş ve daha sonra kamu ve özel sektörde yöneticilik görevi üstlenmiş Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri unvanına sahip kurucular ile, Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği sisteminin kurulduğu 2008 yılından beri konularında uzman yöneticileri ile İstanbul başta olmak üzere tüm illerde hizmet vermektedir. Müşteriye özel ve yakın danışmanlık anlayışı ile sürekli büyüyen firmamız, hizmet portföyünü genişleterek denetim ve danışmanlık konusunda lider konuma gelmiştir.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana müşterilerin ihtiyaçlarına beklentilerinin üzerinde yanıt verecek şekilde sürekli olarak teknolojik alt yapı ve yeniliklere öncelik vermiş ve bu konuda sektöründe öncü olmuştur.

Şirketimizde sürdürülen hizmetler, kendi yazılımımız olan özel bir program üzerinde takip edilmekte olup, iş akışı esnasında gerek personelimiz gerekse müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda program üzerinde yapılan ilavelerle istenilen raporlama yapılabilmektedir;  bu konuda yeterli alt yapıya sahip bulunmaktayız.

Kurulduğu günden bu yana, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen PRESTİJ YETKİLENDİRİLMİŞ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ  LTD.ŞTİ  geride bıraktığı süre içerisinde istikrarlı bir büyüme sağlamıştır. Bugün Türkiye genelinde tekstilden inşaata, imalattan enerji sektörüne kadar birçok alanda faaliyet gösteren 500’den fazla müşterisiyle PRESTİJ YETKİLENDİRİLMİŞ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ  LTD.ŞTİ, Türkiye’nin önde gelen Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği şirketlerindendir.
50’dan fazla çalışanı ile PRESTİJ YETKİLENDİRİLMİŞ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ  LTD.ŞTİ, ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterilerine Gümrük Mevzuatı, denetim, danışmanlık ve devlet yardımları alanlarında güvenilir, hızlı ve en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Şirketimiz gelecekte de gerek milli, gerekse uluslararası müşterilerine en üst standartlarda hizmet verebilmek için hizmet anlayışı, alt yapı, insan kaynağı, teknoloji, finansal yapı alanlarında yaratıcı ve yapıcı bir iç eleştiri anlayışı ile devamlı yenileşme ve geliştirmeyi ve böylece uzun yıllar her koşulda hizmet sunacak sürdürülebilir bir kurumsal yapı ile faaliyetlerine devam etmeyi hedeflemektedir....

Çözüm Ortağınız

Takım Çalışması

Size Özel Teklifler

Çözüm Ortaklığı